MAGNOLIA BAKERY USA MI BAKMIŞTINIZ ?

Markamız

Şubelerinizden birine gelmek istiyorum. Nerelerde varsınız?

Yurt içinde ve yurt dışında bulunan noktalarımızı görmek için lütfen Şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

Diğer markalar ve şirketlerle iş birlikleri yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz! Herhangi bir işbirliği için lütfen ulaşın info@magnoliabakery.com.tr

Franchise alabilir miyim?

Franchise talepleri şuan almıyoruz.

İşe alım yapıyor musunuz?

Ekibimize çeşitli rollerde katmak için her zaman yetenekli çalışma arkadaşları arıyoruz! Ayrıntılı bilgi için Kariyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Magnolia Bakery Türkiye ürünleri helal mi?

Evet helaldir. Ürünlerimiz içerisinde katkı maddesi, koruyucu, alkol, domuz ve alkol/domuz bazlı hiçbir malzeme kullanılmamaktadır.

Yiyecek alerjim var; yine de Magnolia Bakery Türkiye ürünlerini yiyebilir miyim?

Biz alerjen içermeyen bir ortamda pişirme yapmıyoruz. Buğday ve kuruyemiş içermeyen seçkin ürünlerimiz olmakla birlikte, tüm ürünlerimiz buğday, süt, yer fıstığı, fındık, yumurta ve soyanın yüksek oranda bulunabileceği ortamlarda pişirilmektedir. Bu alerjenlerin tüm fırınlarımızda bulunması nedeniyle buğday, fındık, süt ürünleri veya yumurtaya alerjiniz varsa tatlılarımızın hiçbirini tüketmenizi önermiyoruz.

Ne kadar miktarda sipariş vermeliyim?

Önerilen porsiyon boyutlarımız için lütfen her bir ürün sayfasındaki ayrıntıları inceleyin. En popüler ürünlerimiz için boyutlandırma da aşağıda bulunabilir.

Pastalar / Cakes
– 3-layer 6″ cake, 6-8 kişi
– 2-layer 9″ cake, 10-15 kişi
– 3-layer 9″ cake, 12-18 kişi

Pie
– 9¨ Pie, 6-8 kişi 

Icebox Desserts
– Classic Icebox Cake, 6-10 kişi

Ürünleriniz içerisinde kullandığınız malzemeleri merak ediyorum.

Ürünlerimizdeki malzemelerle alakalı bilgilerimizin çoğu web sitemizde yer almaktadır. Ayrıca info@magnoliabakery.com.tr adresine mail de atabilirsiniz; ekip arkadaşlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Ürünlerimi nasıl taşımalı ve saklamalıyım?

Saklama ve taşıma talimatları, her ürünün çevrimiçi açıklamasında bulunabilir. Magnolia Bakery Türkiye'de, ürünlerin tadı mümkün olan en kısa sürede çıkarmak amaçlanmıştır. Koruyucu veya katkı maddesi kullanmadan eski usul şekilde pişiriyoruz. En popüler ürünlerimizin saklama talimatlarını da aşağıya ekledik.

Pastalarımız zengin, nemli ve lezzetli bir tatlı oluşturduğu için en iyi oda sıcaklığında servis edilir. Pastanızın herhangi bir kısmını servis ettikten sonra saklamayı planlıyorsanız, hava geçirmez bir kapta 48 saate kadar oda sıcaklığında bekletmenizi öneririz.

Fırınlarımızdan birinden alınan veya teslim edilen cupcake'ler için; cupcake'lerimiz koruyucusuz yapılır ve teslim aldığınız gün afiyetle tüketilmelidir. Sıfırdan yapılan ve sadece en iyi malzemeleri kullanarak gün boyunca küçük partiler halinde pişirilen unlu mamullerde uzmanız. Cupcake'i gece boyunca saklamayı planlıyorsanız, kutuyu streç filmle sıkıca sarın ve oda sıcaklığında bırakın.

Banana Pudding hergün taptaze yapılır ve siz misafirlerimize sunulur. Eğer aldıktan sonra tadını çıkarmak isterseniz buzdolabında saklayarak 24 saat içerisinde tüketebilirsiniz. Derin dondurucuya atmanızı önermeyiz çünkü Banana Pudding’in en çok lezzetli olduğu zaman, taptaze yapıldıktan sonraki 24 saat içerisindedir!

Glutensiz ürününüz var mı?

Flourless Chocolate Cake, Mini Meringue ve Lace Meringue ürünlerimiz glütensizdir. Ancak, ürünlerimizin tamamı glüten içeren tesislerde üretildiği için glüten intoleransınız varsa Magnolia Bakery ürünlerini tüketmenizi önermiyoruz.

Şekersiz ürününüz var mı?

Hayır, yok.

Şeker hamurlu pasta yapıyor musunuz?

Hayır, yapmıyoruz. Pastalarımızı yalnızca kendi üretim mutfağımızda taptaze yaptığımız Buttercream ve Meringue kullanarak dekore ediyoruz.

İleri Tarihli Sipariş

İleri tarihli siparişlerimi gel-al veya teslimat olacak şekilde oluşturabilir miyim?

Elbette oluşturabilirsiniz! Gel-al ve teslimat seçenekli ileri tarihli siparişlerinizi İstanbul içerisinde olacak şekilde sunuyoruz. Web sitemizdeki talep formunu doldurduktan sonra mutlaka mağazamız ile telefondan iletişime geçiniz.

İleri tarihli gel-al veya teslimat seçenekli siparişlerimi özelleştirebilir miyim?

Biz kutlamaları çok seviyoruz ve pastalarınızın, cupcake’lerinizin size özel olmasını çok istiyoruz. Mağazada bulunan ürünlerimiz üzerine dilediğiniz yazı veya kendi özel tasarımlarımızı uygulayabiliriz. Ek olarak istediğiniz tasarımları veya spesifik isteklerinizi talep formunda belirtip, ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek dilediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz.

İleri tarihli siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Tabii ki! Teslim alma veya teslimat saatinden 24 saat öncesine kadar siparişinizde değişiklik yapabilirsiniz. Aynı gün içerisinde yapılacak değişiklikleri kabul etmiyoruz. İletişim numaramızı arayarak değişiklik taleplerinizi iletebilirsiniz.

İleri tarihli siparişimin hazır olduğunu nasıl bilebilirim?

Siparişiniz, hazır olmasını istediğiniz saat aralığında hazır olacaktır. Ekip arkadaşlarımız da sizi siparişinizle alakalı haberdar edecektir.

İleri tarihli siparişimi iptal edebilir miyim?

Planlar değişebilir, bunu çok iyi biliyor ve anlıyoruz. Teslimat zamanınızdan 24 saat öncesine kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz ve iade alabilirsiniz. Teslimata 24 saatten az süre kalmışsa ne yazık ki iptal alamıyoruz.

Catering & Etkinlikler

Magnolia Bakery Türkiye etkinliğimin catering’ini üstlenebilir mi?

Elbette! Etkinliğinizi unutulmaz kılmak için sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Bir sonraki etkinliğinizin catering hizmetleriyle alakalı ekibimize ulaşmak için lütfen Catering & Etkinlikler sayfasını ziyaret ediniz.

Magnolia Bakery Türkiye özelleştirilmiş siparişler alabilir mi?

Özel pasta, cupcake, partilere özel lezzetler, hediye sepetleri, tatlı masaları ve daha fazlası için ekimiz sizinle yakın olarak çalışacaktır. Lütfen Özel Sipariş Formu sayfasını ziyaret ederek veya iletişim numaramızdan bizi arayarak ekibimize ulaşın. 

Magnolia Bakery Türkiye düğün pastası yapıyor mu?

Evet! Sadece düğün değil; söz, nişan, baby shower, bridal shower, yıl dönümü gibi tüm etkinliklerinizde beraber olmaktan mutluluk duyarız. Özel etkinliğiniz için mükemmel görünümü oluşturmak üzere karıştırabileceğiniz ve eşleştirebileceğiniz dinamik bir seçenekler yelpazesi sunmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. Lütfen Özel Sipariş Formu sayfasını ziyaret ederek veya iletişim numaramızdan bizi arayarak ekibimize ulaşın. 

Magnolia Bakery Türkiye kurumsal hediye siparişlerinde bana yardımcı olabilir mi?

Evet! Şirketlerinizde yapacağınız özel etkinliklerde ve hediyelerde sizlerle beraber çalışmayı çok isteriz. Lütfen Özel Sipariş Formu sayfasını ziyaret ederek veya iletişim numaramızdan bizi arayarak ekibimize ulaşın. 

"Kabul Et"e tıklayarak, sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için cihazınızda tanımlama bilgilerinin saklanmasını kabul etmiş olursunuz.

Kabul Et