MAGNOLIA BAKERY USA MI BAKMIŞTINIZ ?

Hikayemiz - Magnolia Bakery Türkiye

Dünyanın en ünlü pastanesinin hikayesi 1996 yılında West Village'da, kapılarını ilk kez açtığı Arnavut kaldırımlı şirin bir köşede başladı. Fırından taze çıkan tatlıların sokakları süsleyen kokusu yoldan geçenleri benzersiz bir lezzet şöleni için içeri çağırıyordu.

Red Velvet Cupcakelerimiz ikonik hale geldi ve insanlar banana pudingimiz için kapıda sıraya girdi. New York Pretzel sevenlerin bile artık Cupcake sever olduğu konuşulmaya başlanmıştı. Pastane artık yerliler ve turistler için uğrak noktaya dönüştü.

Kapılarımızı açıp sihrimizi dünyayla paylaşma zamanı gelmişti. Mahalle fırınımız yakın ve uzak yeni mahallelere ulaştı, yemek kitapları yazdık ve dünyanın dört bir yanındaki insanların en önemli anlarını kutlamalarına yardımcı olduk.

Ve biz büyüdükçe bazı şeyler hep aynı kalacak: erken açıp geç kapatacağız, bir damla buttercream herşeyi güzelleştirecek, ve misyonumuz: bugünü dünden daha tatlı yapacağız.

"Kabul Et"e tıklayarak, sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için cihazınızda tanımlama bilgilerinin saklanmasını kabul etmiş olursunuz.

Kabul Et